Santa Clarita Diet Dizi Konusu ve Özeti !

Santa Clarita Diet Dizi Konusu ve Özeti ! 27 Şubat 2017

Sinema ve Dizi dünyasındaki efsane yapımlara imza atan Netflix ’ten bu kez korku komedi tarzında bir yapım ekranlarda gösterime girdi. Santa Clarita konusu analiz edildiğinde yapımın farklı içerikli bir sahip olduğu görülmektedir.

Sinema ve Dizi dünyasındaki efsane yapımlara imza atan Netflix ’ten bu kez korku komedi tarzında bir yapım ekranlarda gösterime girdi. Santa Clarita konusu analiz edildiğinde yapımın farklı içerikli bir sahip olduğu görülmektedir.  Kara komedi adı verilen tarza sahip olan Santa Clarita Diet daha ilk bölümünden itibaren dikkat çekmiştir.  Bir dizi düşünün ki insan etiyle beslenen zombiyi yüzünüzde tebessümle takip edeceksiniz. İlk bölümü 3 Şubat 2017 tarihinde ekranlara gelen yapımın ilk sezonundaki 10 bölüm hızlı bir şekilde yayınlanmıştır.

Santa Clarita Diet Konusu

Önemli bir kitle tarafından takip edilen Santa Clarita Diet konusu incelendiğinde Sheila Hammond isminde bir kadının yaşayan ölü olması anlatılmaktadır. Sheila Hammond, ölü ama ölü olmayan yani hiçbir şey hissetmeyen biridir.  En büyük yardımcısı ise kocası Joel Hammond’dır. Artık bu aile için en önemli amaç, ölümü hak eden kötü insanları öldürmek ve bu sayede Sheila’ya yemek bulmaktır. Bu noktadan sonra komediyle korkunun iç içe geçtiği bir hikaye izleyicileri beklemektedir. Özellikle Sheila’nın canı yemek istediğinde içinde bulunduğu durum komik anlar yaşanmasını sağlamaktadır.


 
Santa Clarite Diet konusu itibariyle farklı bir yapımdır. Gösterildiği günden itibaren özellikle sosyal medyada adından sıklıkla söz ettiren dizide zombi unsuru da dozunda kullanılmıştır. Kulağa ilginç gelen konusu ve komediyi başarıyla korkuyla birleştirmesiyle dikkat çeken dizide usta isimler kamera karşısına geçmiştir. Dizide uzun zamandır TV yapımlarında görmediğimiz Drew Barrymore karşımıza çıkmaktadır. Ona tecrübeli oyuncu Timothy Olyphant eşlik etmektedir. Dizinin yaratıcısı ise ünlü yapımcı Victor Fresco ’dur.
  • Beğen
    78
  BENZER HABERLER

SENDE ABONE OL!

Son yüklenen filmlerden haberdar olmak için mail adresinizi girebilirsiniz.
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir