Heyecanla Beklenen Türk Filmi '' Görümce izle'' Geliyor !

Heyecanla Beklenen Türk Filmi '' Görümce izle'' Geliyor ! 26 Kasım 2016

2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek olan film fragmanı ile şimdiden dikkat çekmeye başladı bile. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü 'nün yaptığı yapımın oyuncuları arasında Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece gibi oyuncular yer almaktadır.

Türk komedi filmlerinin güzel örneklerinden biri olacak olan Görümce filmi kısa bir zaman sonra izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek olan film fragmanı ile şimdiden dikkat çekmeye başladı bile. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün yaptığı yapımın oyuncuları arasında Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece gibi oyuncular yer almaktadır. Filmin konusundan biraz bahsedecek olur isek Yeliz ve erkek kardeşi olan Ahmet'ten bahsedebiliriz. Birbirlerine çok düşkün olan iki kardeş bu düşkünlük sonucu ikili bir birliktelik yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü günler beklemektedir. Çünkü kardeşi aşık olmuştur. İşler beklemediği kadar hızlı gitmektedir. Ahmet kıza evlenme teklif ettiğinde Yeliz ne yapacağını bilemez. Yeliz'in tek umudu vardır. Ahmet'in şimdiye kadar olan kız arkadaşlarından ayrılması gibi bundan da ayrılması ancak Yeliz işini şansa bırakmamaya kararlıdır. Kız arkadaşları ile bir araya gelerek kardeşini sevgilisinden ayırmak için planlar yapmaya başlar. Kıskanç abla Ahmet ve Deniz'in arasını bozmak ve evlenmelerine engel olmak için elinden ne gelirse yapar. Kardeşi ve sevgilisi arasında kalan Ahmet ise Deniz'i ablasının planlarından korumaya çalışmaktadır. ( Görümce izle )


Bu mücadelede hepsini komik maceralar beklemektedir. 
Komedi türünün merak edilen yapımlarından biri olan bu filmi, fragmanını ve film hakkındaki haberleri sitemizden sinema izle veya en iyi filmler diyerek kolayca takip edebilirsiniz. Film hakkındaki en son haberleri sitemizden bulabilirsiniz. Gelin görümce arasındaki tatlı rekabetin gidişatını buradan takip edebilirsiniz. Film vizyona girmeden önce edineceğiniz bilgiler ile merakınızı biraz olsun giderebilirsiniz. Sitemiz sizlere kaliteli her yapımı sunmaktadır. Sitemizden en yeni filmleri ve en yeni haberleri sıkıntısız bir şekilde takip etme şansı için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Site yönetimi olarak keyifli anlarda şimdiden iyi seyirler dileriz. ( Görümce Film izle )
  • Beğen
    65
  BENZER HABERLER

SENDE ABONE OL!

Son yüklenen filmlerden haberdar olmak için mail adresinizi girebilirsiniz.
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir