Gizli Sayılar Filminden Kareler ve Posteri Yayınlandı !

Gizli Sayılar Filminden Kareler ve Posteri Yayınlandı ! 26 Kasım 2016

Yönetmenliğini Theodore Melfi 'nin yaptığı film şimdeden otoriteler tarafından Oscar adaylığına başarıyla gidebileceği tahmin edilen biyografik bir yapımdır. Filmden gelen ilk poster de oldukça dikkat çeken bir posterdir.

Yönetmenliğini Theodore Melfi'nin yaptığı film şimdeden otoriteler tarafından Oscar adaylığına başarıyla gidebileceği  tahmin edilen biyografik bir yapımdır. Filmden gelen ilk poster de oldukça dikkat çeken bir posterdir. Filmin konusu Katherine G.Johnson, Dorothy Vaughan ve Mary Jackson gibi kişilerin tarihindeki anlatılmayan hikayeleri içermektedir. ( Gizli Sayılar izle )3 siyahi kadının NASA 'da büyük işlere imza atmalarının başarısını anlatan bir yapımdır. Uzay ve bilimlerinin derinliklerinde yer alan karşılarına çıkan sorunları yüksek zekaları ile çözmeye çalışan kadınların hayatını anlatmaktadır. Bu kadınlar öyle kadınlardır ki gelmiş geçmiş en önemli NASA operasyonlarının birinde yer alacaklar ve burada oldukça önemli işler bşaracaklardır. Dünya yörüngesine çıkmayı başaran ilk Amerikalı astronot John Glenn'in herkesi heyecana boğacak olan operasyonundaki her adımı bu 3 kadın sayesinde atacak ve adeta her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünü bu filmde üçe tamamlayacaktır. Merakla beklenen yapım 24 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecektir. 


 
Büyük bir ilgi ile beklenen film başrol oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Daha vizyona girmeden Oscar'a aday olarak görülen yapım için biraz daha beklemeniz gerekecek. Ancak o zamana kadar merakınızı gidermek adına sitemiz üzerinden film ile ilgili haberleri takip edebilir, posterlerini görebilir ve fragmanlarını izleyebilirsiniz. ( Gizli Sayılar Film )Sinema dünyasında olan tüm yeni haberler sitemizde sizler için sizleri beklemektedir. Böylece sinema izle dünyasının haberlerinden asla geri kalmayacak ve film gündemini sıcağı sıcağına takip edebileceksiniz. Film hakkındaki detayları, yönetmenin veya oyuncuların film hakkında verdiği ip uçlarını sitemiz her zaman sizlere sunmaktadır ve sunmaya da devam edecektir.En yeni film görüntüleri için bizi takipte kalmanızı öneririz. Filmin tek adresi olan site olarak film izleme keyfini size her zaman yaşatacağız. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz. 
  • Beğen
    56
  BENZER HABERLER

SENDE ABONE OL!

Son yüklenen filmlerden haberdar olmak için mail adresinizi girebilirsiniz.
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir